Vallo: Bratislavu čakajú ťažké časy na cestách a dopravné peklo
PREHRAŤ

Vallo: Bratislavu čakajú ťažké časy na cestách a dopravné peklo

O pripravovaných dopravných obmedzeniach hovoril v relácii Tablet.TV primátor Bratislavy Matúš Vallo.

Bratislava 28. januára (TABLET.TV) – Bratislavu čaká podľa jej primátora dopravné peklo a na cestách nastanú kvôli dvom kľúčovým stavebným projektom ťažké časy. Keďže sa im nedá vyhnúť, je treba urobiť všetko preto, aby ich obyvatelia hlavného mesta dokázali prekonať. V relácii Hlavné mesto na TABLET.TV to uviedol primátor Bratislavy Matúš Vallo.

„S dopravnými obmedzeniami sa z hľadiska bezpečnosti obyvateľstva stotožňujem a aj keď 15. februára nebudem najobľúbenejším politikom, stojí to za to. Výsledkom bude autobusová stanica na úrovni a obchvat D4R7, za ktoré sa nám Bratislavčania poďakujú,“ pripomenul Vallo dátum, odkedy treba v hlavnom meste počítať s dopravnými problémami.

Dopravné obmedzenia sa podľa bratislavského primátora odďaľovali kvôli rozhodnutiam bývalého vedenia magistrátu a komunálnym voľbám. "Po voľbách sme boli postavení pred hotovú vec. Mesto už nemalo na výber, v akom čase sa tieto dva projekty budú realizovať. Dodávatelia stavieb mali právoplatné povolenia a je to možno výsledok dohody s bývalým vedením mesta, že sa realizácia týchto projektov nezačala ešte pred voľbami. Teraz na to trochu doplácame my, ale nebudeme sa sťažovať ani fňukať," uviedol súčasný primátor Vallo. 

Viac si prečítajte TU