Čau, tu je JON BON JOVI - tak som sa stal gitaristom jeho kapely, hovorí PHIL X
PREHRAŤ

Čau, tu je JON BON JOVI - tak som sa stal gitaristom jeho kapely, hovorí PHIL X

Hosťom Radoslava Šeba v relácii Exkluzív na TABLET.TV bol člen kapely BON JOVI a frontman The Drills PHIL X.

Bratislava 7. novembra (TABLET.TV) – Som oficiálnym členom legendárnej kapely BON JOVI, no považujem sa za starú školu, a preto som si založil aj vlastnú kapelu The Drills. Nerozlišujem, či hrám pred stotisícovým publikom a či menším, zakaždým zo seba odovzdám všetko. Nie je dôležité mať za cieľ predať milión kópií albumov, ale po tom všetkom, čo som už zažil, verím, že sa mi splní môj malý veľký sen, a tým snom je mať väčšie publikum pre vlastnú kapelu. V EXKLUZÍVE na TABLET.TV to uviedol gitarista BON JOVI a frontman kapely The Drills Theofilos Xenidis, známy ako PHIL X.

Phil X bol prvým gitarovým youtuberom a o pár rokov neskôr nahradil Richieho Samboru v kapele Bon Jovi. V tom čase mal za sebou spoluprácu s menami ako Chris Cornell, Avril Lavigne, Adam Lambert, Kelly Clarkson, Orianthi, Rob Zombie alebo Alice Cooper.

Hudobník spolu so svojou kapelou The Drills vydáva v Európe EP s názvom Stupid Good Lookings, VOL. 1. Spolu s ním predstavili aj videoklip ku skladbe No Woman Of Mine, ktorý poslucháčov pozýva do štúdia, v ktorom pieseň vznikala.

 

Čo hudobníka kapely BON JOVI privádza na Slovensko a ako sa stal jej oficiálnym členom?

Čo ho motivovalo k tomu, aby si popri hraní s hudobnými legendami založil vlastnú kapelu?

PHIL X hovorí o zatiaľ nesplnenom sne, po čom túži?

 

Pozrite si EXKLUZÍV s Radoslavom Šebom a jeho hosťom.