VSTUP ZAKÁZANÝ: Tajomstvá Nitrianskeho hradu
PREHRAŤ

VSTUP ZAKÁZANÝ: Tajomstvá Nitrianskeho hradu

NÁVRATY TABLET.TV: Vrátime sa v čase a pripomenieme si miesta, na ktoré sa bežný smrteľník nedostane, my sme ich však navštívili.

Pozrite si 14-dielny cyklus krátkych dokumentov VSTUP ZAKÁZANÝ.

Redaktor TABLET.TV Juraj Šimko v minulých rokoch s našimi kameramanmi preskúmal miesta, kam sa bežný smrteľník nedostane. S kamerou navštívil podzemné priestory na bratislavskom Slavíne, miesto posledného odpočinku Chatama Sofera, ale aj kremnickú mincovňu. V Prahe sa nechal previesť dielňou na spracovanie diamantov známej šperkárskej firmy a v Budmericiach kaštieľom, kam chodili hľadať inšpiráciu na písanie svojich diel významní spisovatelia.

Mimoriadne úspešná séria TABLET.TV z rokov 2014 a 2015 zaviedla divákov na bežne nedostupné miesta, spropagovala pritom históriu a kultúru Slovenska a Česka a v neposlednom rade inšpirovala súkromné televízie, ktoré začínajú prichádzať so svojimi variantmi projektu.

Ponúkame vám jedinečnú možnosť nazrieť tam, kam sa bežne nechodí.


Pozrite si celú sériu dokumentov VSTUP ZAKÁZANÝ.

======================================================

POZNÁME JEHO HISTÓRIU A UDALOSTI, KTORÉ SA K NEMU VIAŽU. HRAD SAMOTNÝ VŠAK MÁ SVOJE TAJOMSTVÁ.


Nitra 4. decembra 2014 (TABLET.TV) - Aj v najnovšej časti relácie VSTUP ZAKÁZANÝ vás redaktor Juraj Šimko prevedie miestami, do ktorých je bežne vstup zakázaný.

Nahliadnite do tajomstiev Nitrianskeho hradu.