PELLEGRINI: Väčšina opozície je slušná, exoti z OĽaNO sa ešte zhoršili
PREHRAŤ

PELLEGRINI: Väčšina opozície je slušná, exoti z OĽaNO sa ešte zhoršili

Je škoda, ak sa voličom páči vulgárna politika, reagoval Pellegrini na poznámku, že voliči hnutia Slovensko možno tento politický štýl oceňujú.

Bratislava 22. decembra (Teraz.sk) - Väčšia časť opozície je slušná, dodržiava pravidlá rokovacieho poriadku a vystupuje s argumentami, ale doslova niekoľko „exotov z OĽaNO“, ktorí priniesli vulgarizáciu už do predchádzajúceho parlamentu, v tom pokračuje aj po voľbách. V TASR TV to v stredu 20. decembra povedal predseda Národnej rady (NR) SR Peter Pellegrini (Hlas-SD).

Hnutie už má nový názov Slovensko, niektorí jeho poslanci sú však podľa Pellegriniho aj naďalej neslušní, agresívni, vulgárni a osobne útočia na oponentov. „Tí sa, žiaľ nemenia. Oni sa práve z mesiaca na mesiac zhoršujú. Neviem, čím to je,“ tvrdí predseda parlamentu.

Na poznámku, že voliči hnutia Slovensko možno práve takýto štýl robenia politiky oceňujú, Pellegrini odpovedal, že aj v takom prípade je to škoda. „Je škoda, ak sa voličom páči vulgárna politika. Rešpektujem to, ale pre blaho spoločnosti dúfam, že bude na Slovensku takýchto voličov čo najmenej,“ povedal.

Viac čítajte tu.