TASR ponúka oficiálny portrét prezidentky SR Z. Čaputovej
PREHRAŤ

TASR ponúka oficiálny portrét prezidentky SR Z. Čaputovej

Rovnako ako všetci doterajší prezidenti Slovenskej republiky aj Zuzana Čaputová absolvovala fotografovanie na oficiálny portrét v priestoroch TASR pod taktovkou fotografa Pavla Neubauera.

Bratislava 13. júna (TASR) - Oficiálny portrét prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čaputovej je pripravený a TASR ho ponúka odberateľom.

Portrét dosluhujúceho prezidenta Andreja Kisku v priebehu najbližších dní a týždňov nahradí v úradoch štátnej správy, samosprávy, ako aj v spoločenských a vzdelávacích inštitúciách podobizeň novozvolenej prezidentky. Bude tiež súčasťou kancelárií veľvyslanectiev a konzulátov Slovenskej republiky.

„Fotografovanie oficiálneho portrétu prezidenta je pre TASR predovšetkým otázkou prestíže. Okrem kvalitných fotografov má agentúra aj distribučné cesty k odberateľom. Stalo sa dobrou tradíciou, že fotografovanie, tlač i distribúciu portrétu zabezpečuje práve verejnoprávna agentúra,“ povedal generálny riaditeľ Vladimír Puchala.

Rovnako ako všetci doterajší prezidenti Slovenskej republiky aj Zuzana Čaputová absolvovala fotografovanie na oficiálny portrét v priestoroch TASR pod taktovkou fotografa Pavla Neubauera. Dlhoročný fotoreportér TASR je autorom portrétov všetkých doterajších slovenských prezidentov.

Oficiálny portrét má identické rozmery s predošlým, 39 x 53,5 centimetra vrátane pasparty, čo umožňuje využitie existujúcich rámov. Záujemcom bude doručený poštou v ochrannom obale. Podrobné informácie sú na www.tasr.sk alebo na adrese obchod@tasr.sk.
 

 

Stiahnite si našu aplikáciu a sledujte TASR.TV vo svojom tablete alebo telefóne

TASR TV Android Android TASR TV iOS iPhone/iPad