VÝNIMOČNÉ ŽENY (Tu a teraz): Patrícia Jarjabková-Garajová
PREHRAŤ

VÝNIMOČNÉ ŽENY (Tu a teraz): Patrícia Jarjabková-Garajová

Kedysi bola najlepšou Kukovou kamarátkou, dnes je z nej Slovenka roka 2014. Ako žije a čo robí exmoderátorka Patrícia Jarjabková-Garajová prezradila v rozhovore s redaktorkou Martinou Záchenskou.

Bratislava 26. júna (TABLET.TV) – Po rokoch strávených pred televíznou kamerou sa rozhodla venovať aj inej záslužnej práci. Patrícia Jarjabková-Garajová je členkou predsedníctva Zduženia na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím. Ako garantka podujatia Deň krivých zrkadiel predstavuje verejnosti ľudí s týmto postihnutím. Má postihnutú dcéru Mišku, ktorej sa snaží zabezpečiť plnohodnotný a veselší život a ako sama Paťa prezradila, je to vzájomné.

 

Okrem toho sa venuje aj nehnuteľnostiam, ako realitný agent pomáha ľuďom predať alebo kúpiť vlastné bývanie. V rozhovore si zaspomínala aj na obdobie, keď nedeľné predpoludnia patrili jej, deťom a Kukovi. O tom, že šťastie človeka závisí od neho samého a od vlastného chápania tohto pocitu, porozprávala Patrícia Jarjabková- Garajová redaktorke TABLET.TV Martine Záchenskej.